Nauczyciele szkoły podstawowej w roku szkolnym 2019/2020

Nauczyciele:

• dyrektor:
    Marzena PRĄDZYŃSKA
  • dyrektor ds. dydaktyczno - wychowawczych:
    Anna CIHOCKA
  • religia:
    s. Adriana ZAWIERTA
  • nauczanie zintegrowane:
    Marta STOIŃSKA-KIEŚ, Teresa STEFAŃSKA, Marzena DĄBROWSKA, Katarzyna MŁODOŻENIEC, Anna BOJARSKA, Aleksandra BOCIANOWSKA, Anna SZYMASZCZYK
  • język polski:
    Jolanta DĄBROWSKA, Justyna GŁUSZKO, Hanna MARSZAŁEK
  • historia i WOS:
    Kinga GAWORSKA
  • język angielski:
    Beata CHOMICKA, Emilia JEDLIŃSKA, Anna WALEWSKA, Magdalena MICHALSKA, Radosław MOTRENKO, Marianna WALEWSKA
  • język niemiecki:
    Andżela MIALDUN-EKIELSKA, Aleksandra MAZANEK