Zamawianie obiadów

W roku szkolnym 2023/24 zmieniliśmy firmę cateringową dostarczającą posiłki.

Z powodów organizacyjnych w poniedziałek 4.09 i wtorek 5.09 - OBIADÓW JESZCZE NIE BĘDZIE.

Pierwszy obiad zostanie dostarczoy w środę, 6 września.

UWAGA: obiad środowy trzeba zamówić już w poniedziałek, do 21:00.

Rejestracja jest już uruchomiona na stronie internetowej:  https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych:

Na pierwsze dni od rejestracji, dostawca przyznaje każdemu klientowi debet w wysokości 60 ,
a więc możliwość zamawiania bezkonieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy spłacić, aby móc złożyć kolejne
zamówienie.

(Debetu nie widać na koncie, stan konta będzie 0zł. Nie oznacza to, że debetu nie ma. System pozwoli
złożyć zamówienie do maksymalnie 60 zł)

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

-w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play”
(Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.

-następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką

-kliknąć„zainstaluj” i „otwórz”

-pozostaje już tylko zalogowanie sięlogin to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie
nadano przy pierwszym logowaniu.

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta
przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij
wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państworównież aktualną instrukcję obsługi aplikacji.